با سلام خدمت دوستانه همراه و همراهان دوست . خوب هی دوستان از راههای دور و نزديک اومدند و در خواست کردند که بياييم آپ کنيم . حالا هر کودوم که خواستيم آپ کنيم . يکی ديگه از دوستان هم گفته که آيا من که خيار شور هستم هنوز يار می گيرم يا نه و يکی از دوستان به اسم نا شناس اومده و تهديداتی رو اعلام کرده!

من خوشحالم که شما دوستای خوب می آييد اينجا و منتظره آپ ما هستيد و همين جا به همه اعلام می کنم گروهه مبارزان عليه چمبران تا اطلاع ثانوی عضو می گيره . نگران نباشيد . اين خيار چمبره خودش اومده به اسم نا شناس برای خودش کامنت گذاشته . ای بابا . چمبر جان ما ترسيديم ! وای! نه ! ما رو نخور !

خوب دوستانی که هنوز جناحشونو مشخص نکرده اند زودتر اين کارو بکنند که ما فعاليتمونو شروع کنيم . ما به يه سری مسائل احتياج دارم . مثل يه شعار برای سازمان . يه دست لباسه فرم برای همه بچه ها . و يه سری جوايز ديگه برای دوستانه جديد!

همه لطف کنيد و بياييد و شعار انتخابيتونو بگيد تا با رای گيری يه شعار انتخاب شده . مثلا شعارهای انتخابی از اين گونه:

نه چمبر   نه رضا    مرگ همه با دمپا! دوستان توجه کنيد که اينجا منظور از دمپا همون دمپاييه که جون به قافيه شعر نمی اومد شاعر به تشخيصه خودش يی آخر دمپايی رو حذف نموده .

يا اين يه شعار :

ما دوست جونه شوراييم . اينجاها خونه ماست      کشتنه اين چمبران حق مسلم ماست!

دوستان توجه بفرماييد که توی مصراع اول که گفته شده ما دوس جونه شوراييم منظور خيار شورها بوده که خيارش به قرينه معنوی حذف شده به خاطره آهنگين بودن و زيباييه کلام بيشتر! توی ادامه که گفته شده اينجاها خونه ماست منظور اين وبلاگ بوده . وبلاگی که به زودی از دست اين استعمار گر خيار چمبر در مياد و ما به خقمون می رسيم . همونجوری که اسراييل از اونجا رفت بيرون چمبر هم از اينجا می ره بيرون. دو حرفه ها که آخر اينجا اومده برای دادنه وزن به شعرمون بوده و مثل اون سه تا نقطه چمبر هيچ چيزی خاصی نيست!

توی مصراع بعدی گفته کشتنه اين چمبران که اين کشتن به هر نوع يا وسيله ای می شه . می شه با همون دمپا که توی شعار قبلی گفتيم باشه . می تونه از طريقه خوردنه اين نوع ميوه باشه و می تونه از راههای مختلف باشه!

(خدمت دوستای عزيزی که بر سره دو راههی انتخاب موندن مثل آيدا خانوم و خانوم کوچولو که به دکتر غضنفر مراجعه کردند بگم که ما اين چمبر رو خيلی دوست داريم و اينجا فقط کمی باهاش شوخی می کنيم . )

من همين جا به همه دوستان عضويتشونو تبريک می گم و برای همه يه کارت تهيه می کنم . بياييد و شعارهای انتخابيتونو بگيد تا با رای گيری يه شعاری انتخاب کنيم .

 با خداحافظی خدمت شما دوستانه همراه و همراهان دوست!

/ 30 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حاج غزنفر

متا سفانه میبینم که خانوم کچلو به خیار شور پیوسه و دست دوستانه مارا رد کرد ... دراینجا می خواهم اعلام کنم که منظور ما کاملا دوستانه است و فقط میخواهیم که این وبلاگ به دست عوامل بیگانه نیفتد تا مشت مهکمی باشد بر دهن استکبار ...وگر نه ما هیچ گونه خصومت با هیچ گونه خیار شوری نداریم ... فقط اگر وبلاگمان صاحب بمب اتمی شود تمامی مزارع خیار شور را(خیارشورم مگه مزرعه داره) بمب باران اتمی میکنیم تا رودخانه آب خیار راه بیفتد و این هم یه آپرکات زیر چونه استکبار بشود . و اختار میدهم که اگر تا چندروز دیگر این خیار شور از بی نمک بازی هایش و مخالفت با چمبر محترم دست برندارد پرونده ایشانرا به سازمان ملل وبلاگهای متحد تصلیم میکنم که بعد خدا به داد تمامی خیار شور ها برسد (اینقدر آناهارا تو آفتاب میزارن که تبدیل به خیار خشک شوند) حتی ممکن است که جلوی ورود آب به مزارع خیار شور گرفته شود ...وبه خانومن کوچولو 24 ساعت مهلت میدهم که از مسیر غلطی که رفته اند بازگردند مگرنه 48 ساعت مهلت میدهم که باز گردند ... حاج غزنفر شاورتیان یا همون غزن شا...باي

دکتر قظنفر

باب اين دادش خنگ ما نمی فهمه داره چی می نويسه خودش رفته پول داده حاجی شده بعد می گه من مدرکم الکی گير اوردم خاک توسرش که هنوز بايد با افکار قديمی فکر کنه ديروز به من می گه چرا با پای راست رفتی دستشويی مگه دارم ميرم سالن غذا خوری که اينو می گی من هم آمادگی خودم را از برای حمايت کردن از خيار شور آماده می کنم با شعار خيار چمبر کجکی تو فکر کردی کی هستی با اون داداش الکی بايد بگم که من چون با نمک هستم با خيار شور موافقم يادش بخير سال ۴۶ يا ۴۷ بود با ناصر الدين شاه رفتيم خيار شور بچينيم بگزريم تازه ما می خواهيم با اسراييل و آمريکا رابطه برقرار کنيم شما متعصبين نمی زاريد اه افراطی ها چموش

ناشناس

آهای خیارشور! هنوز که جول و پلاست رو جمع نکردی از اینجا بری که! دوست داری با اردنگی پرتت کنیم بیرون؟‌(دوستان ببخشید یه خرده عصبانی شدم!) خجالت بکش! بی حیا! این چمبر بیچاره لطف کرده بهت دستت رو گرفته آورده اینجا تا آواره ی کوچه و خیابون نشی! حالا هنوز نیومده نمک می خوری و نمکدون میشکنی؟! خانوم کوچولو شما دیگه چرا؟! از شما انتظار نداشتم که بری تو دیر و دسته ی این شور بی نمک! فکر نمی کردم به این سادگی با ۲ تا قول الکی و آبکی دوستات رو بفروشی! آهای چمبر تو چرا بیکار نشستی و دست رو دست گذاشتی؟! به داد خونه ت برس که به تاراج بردنش....!

elham

merc ke behem sar zadi ... man ke chii sar dar nayavordam:(:D

m e r s a d

از اونجايی که من و ادم حساب نکردين...حاج غرنفر شما با چمبر هستين و من می خواستم با شما باشم ولی من می رم و تو رسانه های گروهی ثابت می کنم که شما تروريست هستين و دارين بمب اتمی می سازين... مطمئن باش من با کمک استکبار عزيز به مزارع چمبر شما حمله می کنيم و تمام شما رو نابود می کنيم... خانم کوچولو قرار بود که من بوق بزنم... حالا می دی به يکی ديگه بوق بزنه اصلا من با شما هم نيستم دوباره می رم تو رسانه ها و می گم که هر دوتا تون تروريست هستين و باهم می خواين متحد بشين و تمام وبلاگ هارو به خون بکشين.................................................................

m e r s a d

راستی کدوم تروريستی کامنت قبلی من و پاک کرده

m e r s a d

اصلا يه سوالی ايا خيار ارزش جنگيدن و توليد سلاح اتمی داره؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا دوتا تو سر اين خيارا بزنين((شور و چمبر)) بترکن از دستشون راحت شيم

sina

سلام من پسر خاله خیار چمبرم خیار شور جان من آمدم به اکیپ تو ازت خوشم اومده

ghazaleh

ببينم شما دو نفرين؟ يکی چمبر يکی شور؟!

هاددی ساروی

سلام هاد ی ام روم سیا اینا دیگه چیه نوشتی ناسلامتی شما قشر روشن فکر جامعاای اوا